Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 січня, 14:22
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/01/14/upravlinnja-osviti-miskradi-kropivnitskogo-suditsja-z-gazopostachalnim-pidpriemstvom.htm
новини, 14 січня, 14:22

Управління освіти міськради Кропивницького судиться з газопостачальним підприємством


Управління освіти міської ради Кропивницького судиться з газопостачальним підприємством за повернення понад 200 тисяч гривень. Про це сьогодні, 14 січня повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко - повідомляє сайт МРмК.


Лариса Костенко зазначила, що у 2018 – му році управління освіти заключило договір на постачання природного газу з організацію, яка виграла тендер через систему «Prozorro», відповідно до закону про публічні закупівлі. Проте у 2018 році ціна на газ почала змінювалась, і виникла загроза відключення закладів освіти від газопостачання. Тож управління освіти змушене було заключати додаткові угоди

Про це сьогодні, 14 січня повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

- В рахунках, які надавались управлінню освіти, представники організації внесли недостовірну інформацію і після проплати фахівці управління освіти виявили, що кошти за газ переплачені, - розповіла Лариса Костенко. – Ми відразу повідомили про це в правоохоронні органи, і почали проводити роботу щодо надання претензій до газопостачальної організації, щоб повернути кошти.


Управління освіти одразу почало судові процеси. У вересні 2019 - го року Господарський суд міста Києва ухвалив рішення, яким зобов’язав організацію повернути кошти управлінню освіти. Проте судові процеси тривають і нині, адже компанія подала на апеляцію. Після цього випадку, як розповіла Лариса Костенко, управління освіти посилило роботу над укладенням подібних договорів, щоб у майбутньому подібних ситуацій не виникало.


113Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: