Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 грудня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/12/16/u-kropivnitskomu-naperedodni-zimovih-svjat-rjatuvalniki-zasterigajut-shkoljariv-vid-nebezpek-foto-.htm
новини, 16 грудня 2019

У Кропивницькому напередодні зимових свят рятувальники застерігають школярів від небезпек (ФОТО)


16 грудня у загальноосвітній школі №35 м. Кропивницький фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області провели з учнями виховну годину. Спілкування відбувалось у дружній невимушеній атмосфері. Школярі дізнались від рятувальників, які біди можуть трапитись з ними під час канікул та свят, якщо не дотримуватись правил безпеки, як поводитись вдома та у громадському місці, яку небезпеку представляють собою піротехнічні вироби тощо. А ще застерегли від дитячих пустощів з вогнем та забавок з електричними гірляндами, бенгальськими вогнями тощо, повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


Фахівці пожежно-рятувальної служби розповіли учням про те, як потрібно себе поводити, якщо виникла пожежа вдома або у громадському місці, чому не можна виходити на кригу та як поводитись, якщо натрапив на невідомий підозрілий предмет. Під час зустрічі діти активно відповідали на запитання та ділилися своїми враженнями і спостереженнями.


Наприкінці заходу школярі отримали лістівки із затереженням, правилами пожежної безпеки та номером виклику пожежно-рятувального підрозділу.


                  317Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: