Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 грудня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/12/13/sportsmeni-rjatuvalniki-zdobuli-zoloto-v-zmagannjah-z-voleibolu-foto-.htm
новини, 13 грудня 2019

Спортсмени-рятувальники здобули «золото» в змаганнях з волейболу (ФОТО)


13 грудня відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Кіровоградського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» у Кропивницькому відбулись змагання з волейболу в рамках «Динаміади-2019» - повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.


Участь у змаганнях взяли 7 команд – представники силових структур Кіровоградщини, серед них – спортсмени-рятувальники Управління ДСНС у Кіровоградській області.


Волейбол – командний вид спорту, правила якого вимагають точних, ефективних атакуючих дій кожного спортсмена відповідно до визначеної позиції на майданчику, та одночасно – команда має діяти як єдиний організм, щоб забезпечити перемогу. Так само діють при виконанні професійних обов’язків рятувальники – кожен виконує свої функції при ліквідації надзвичайних подій чи ситуації, але при цьому лише злагодженість дій може гарантувати перемогу над пожежами чи іншим лихом. Зважаючи на це, спортивні змагання допомагають рятувальникам не лише тримати відмінну спортивну форму, але й тренують вміння працювати в команді.


Сьогодні У ДСНС в області представили 10 спортсменів-рятувальників: Чорноіваненко Олександр, Толкач Станіслав, Требунський Артем, Ковальов Іван, Земба Дмитро, Сошенко В’ячеслав, Валіхновський Владислав, Забілястий Олександр, Турецький Ігор, Назаренко Сергій.


Запекла боротьба за перше місце розгорнулась між рятувальниками і представниками ГУ НП у Кіровоградській області та йшла майже на рівних. Проте сьогодні абсолютну перемогу здобули наші спортсмени, з чим ми щиро їх вітаємо та бажаємо наступних перемог!

           

415Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: