Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 6 грудня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/12/06/u-kropivnitskomu-shkoljari-razom-z-rjatuvalnikami-grali-v-kvest.htm
новини, 6 грудня 2019

У Кропивницькому школярі разом з рятувальниками грали в квест


Останніми роками набула великої популярності серед загальноосвітніх закладів Кропивницького розважально-пізнавальна гра під девізом: «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», яка проводиться у формі квесту - повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області. 


Саме даний вид змагань дозволяє дітям проявити здатність до логічного мислення, орієнтування на місцевості, побудови оптимальних маршрутів переміщення, пошуку оригінальних рішень за зашифрованими підказками. Команди отримують цікаві завдання, тематика яких безпосередньо пов’язана із простими, але надзвичайно важливими правилами поведінки у побуті, що допоможуть запобігти надзвичайним подіям, допомогти врятувати людське життя та допомогти у складній події.6 грудня правила безпечної життєдіяльності довелось пригадувати учням  Кропивницького колегіуму, де стартував шкільний етап фестивалю дружин юних пожежних. Його вирішили провести у формі квесту та запросили на роль суддів працівників Управління ДСНС України у Кіровоградській області.


Відповідно до правил змагання, команди-учасниці повинні були за маршрутними листами пройти декілька станцій, на кожній із яких їх чекало відповідне випробування, пов’язане з безпекою.


Як показує досвід, саме поєднання гри, змагання з тематикою безпечної життєдіяльності якнайкраще допомагає усвідомити школярам, що до питань безпеки необхідно ставитись відповідально.                   

566Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: