Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 грудня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/12/04/meshkantsjam-kirovogradschini-proponujut-blizko-50-vakansii-z-nepovnoju-zainjatistju.htm
новини, 4 грудня 2019

Мешканцям Кіровоградщини пропонують близько 50 вакансій з неповною зайнятістю


Традиційний робочий день починається о 9-й ранку і закінчується до 18.00. А що робити, якщо ранок зайнятий вихованням дитини, навчанням, роботою на півставки чи іншими потрібними та важливими справами? Або ж отримуваних на основній роботі коштів не вистачає і Ви шукаєте додаткову можливість підзаробити? У таких випадках пропонуємо розглянути варіанти офіційного працевлаштування на неповний робочий час - повідомляє Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Наразі у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 45 вакансій з неповною зайнятістю. Це професії лікарів різних профілів, сестер медичних, соціальних робітників, листонош, охоронників та ін.


У залежності від кількості робочих годин, стажу роботи претендента та специфічних умов підприємства, своїм підлеглим, які працюватимуть на неповну ставку  роботодавці Кіровоградщини пропонують від 1043 до 4149 грн на місяць.


Вакансії представлені у Кропивницькому (31 вакансія),  Олександрійському (6 вакансій), по 3 вакансії у Знам’янському та Маловисківському районах та по 1 вакансії уГолованівському і  Петрівському районах Кіровоградської області.


Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Вакансії з неповним робочим часом у Кіровоградській області

Посада (назва)

Роботодавець (назва)

Заробітна плата

Завдання та обов'язки / Характеристика вакансії

Благовіщенський район

Акушерка

Центр первинної допомоги

4 173,00

Здійснює професійну діяльність під керівництвом фельдшера. Веде амбулаторний прийом вагітних, гінекологічних хворих, надає первинну медичну допомогу цим категоріям населення вдома. Веде медичну документацію.

Бобринецький район

Вчитель загальноосвітнього навчального закладу

Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської області

3 200,00

Працювати вчителем історії. Проведення навчальних занять, участь у виховній роботі з учнями, участь у заходах закладу та у методичній роботі.

Працювати на 0,5 ставки.

Оператор пральних машин

Чарівненська сільська рада

2 086,50

Прання білизни, прасування; прання м'якого інвентарю в дитячому садку «Ромашка» с. Чарівне.

Працювати на 0,5 ставки

Голованівський район

Укладальник-пакувальник (2 вакансії)

ТОВ «Вересень Плюс»

1 862,00

Робота в магазині у смт Побузьке. Фасування-пакування товарів. Режим роботи: 20 годин на тиждень, півставки (0,5 зміни).

Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку)

Добровеличківський район

Лікар-рентгенолог

Добровеличківська ЦРЛ

4 200,00

Проведення кваліфікованого рентгенологічного обстеження хворим з метою поставлення своєчасного і вірного діагнозу.

Долинський район

Швачка

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району

4 173,00

Виконує пошив та ремонт одягу одиноким непрацездатним громадянам, інвалідам в приміщенні територіального центру та на дому, ведення журналу замовлень, складання помісячних та щоквартальних звітів. Неповний робочий час на 0,75 ставки. Оклад 1440,75 грн., заробітна плата з доплатою 3129,75 грн.

Знамянський район

Секретар-друкарка

Знам'янський дитячий будинок-інтернат ІІІ - ІV профілю

2 086,00

Виконує технічні функції, що охоплюють забезпечення та обслуговування роботи керівника підприємства або його підрозділів; одержує необхідні керівникові відомості від підрозділів або виконавців, викликає за його дорученням керівників підрозділів, організовує телефонні переговори керівника, приймає і передає телефонограми.

Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Лікар-терапевт

Знам'янський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням

2 305,03

Стаціонарне відділення. Надання терапевтичної допомоги та лікування психоневрологічних хворих, доплата за шкідливі умови праці, наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Лікар-психіатр

2 305,03

Стаціонарне відділення. Надання психіатричної допомоги та лікування психоневрологічних хворих, доплата за шкідливі умови праці, наявність сертифіката лікаря-спеціаліста.

Продавець-консультант

ФОП Леонова Наталія Андріївна

2 086,00

Магазин «Модістка» за адресою: м. Знам'янка вул. Привокзальна, 1. Торгівля текстильними виробами та фурнітурою. Надання консультацій покупцям та продаж товарів непродовольчої групи.

водій автотранспортних засобів

ФОП Лімборська Олександра Дмитрівна

2 087,00

Автомобіль Renault Trafic, перевезення товарів до торгових точок, наявність прав категорії В, С, Д.

Кіровоградський район

Озеленювач

Інгульська шахта державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»

2 990,00

Прибирання доріжок, газонів, клумб від листя, сміття та снігу, посипка доріжок піском вручну, полив насаджень, обрізка дерев, підготовка ґрунту, посадка насаджень, виконання підсобних допоміжних робіт. Працювати на 0,5 ставки з 9-30 до 13-30, вихідні-субота, неділя.  Без вимог до стажу роботи. Безоплатна доставка на роботу та з роботи. Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Керівник гуртка

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 «Теремок»

2 693,00

Вміння організовувати дитячий колектив. Проведення занять з англійської мови або хореографії. Працювати на 0,625 ставки. При прийомі на роботу проходження медичного огляду. Без вимог до стажу роботи.

Керівник фізичного виховання

2 693,00

Проведення занять з фізичного виховання. Працювати на 0,6 ставки. Можливо працювати за сумісництвом. При прийомі на роботу проходження медичного огляду. Без вимог до стажу роботи.

Прибиральник службових приміщень

ПП «Осмос-Буд»

1 050,00

Прибирання офісних приміщень, сходових клітин, місць громадського користування (загальна площа 259 кв. м). Працювати на 0,25 ставки з 8-00 до 10-00. Без вимог до стажу роботи. Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Бухгалтер

Представництво «Кімакр Аем Лтд»

4 200,00

Оформлення та виплата по лікарняним листам. Працювати на 0,5 ставки, можливо за сумісництвом. Стаж роботи за спеціальністю від 1 року. Знання пк, програми «1-с бухгалтерія». Обов'язково знання «Мedoc».

Начальник відділення зв'язку

Кіровоградська дирекція ПАТ «Укрпошта»

3 944,00

Начальник відділення поштового зв'язку с. Созонівка Кропивницького району. Надання універсальних та інших фінансових послуг поштового зв`язку. Вміння працювати з грошовою готівкою, знання ПК, касового апарату. 4-денний робочий тиждень 9 годин в день. Без вимог до стажу роботи.

Електрогазозварник

КЗ «Міська Лікарня №2 ім. Святої Анни М. Кропивницького»

2 087,00

Виконання необхідних робіт для потреби лікувального закладу згідно наряду-допуску на зварювальні роботи. Працювати на 0,5 ставки. Стаж роботи за професією від 1 року. Знати: марки, сортимент, умови зберігання і підготовки до використання зварювальних робіт, технологію зварювання, режим зварювання в залежності від матеріала. Можливе працевлаштування осіб з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Вчитель загальноосвітнього навчального закладу

ЗОШ І-ІІ ступенів № 7 ім. О. С. Пушкіна Міська рада міста Кропивницького Кіровоградської Області

2 227,00

Вчитель хімії та біології 5-9 класів. Без вимог до стажу. Працювати на 0,5 ставки-13 годин. Заробітна плата 2227+надбавки за категорію та стаж.

Акумуляторник

Комунальне некомерційне підприємство «Об'єднане автогосподарство медичних закладів Кіровоградської області»

2 087,00

Приймати на зарядку і ремонт акумуляторні батареї, уміти проводити середній ремонт і технічний огляд зарядних пристроїв. Працювати на 0,5 ставки з 8-00 до 12-00. Стаж роботи за професією від 1 року.

Прибиральник службових приміщень

ПП «Компанія Росток-Агро»

2 100,00

Прибирати службові приміщення. Працювати на 0,5 ставки з 8-00 до 12-00. Без вимог до стажу роботи. Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Прибиральник територій

Підприємство «Коопринок» Облспоживспілки

3 130,00

Прибирання виробничих приміщень центрального ринку. Неповний робочий день - 5 годин: з 15-30 до 21-00, обідня перерва 30 хвилин (0,75 ставки). 6-денний робочий тиждень. Вихідний день за графіком. Без вимог до стажу роботи. При прийомі на роботу проходження медичного огляду та оформлення санітарної книжки за власний рахунок. Заробітна плата 3130 грн + доплата за роботу у вечірній час.

Маловисківський район

Налагоджувальник зварювального й газоплазморізального устаткування

Новокостянтинівська шахта державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»

6 551,00

Наладка напівавтоматів зварювальних машин для дугової контактної зварки. Місце для осіб, що підпадають під 5% квоту (Особи з числа осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку).

Практичний психолог

Відділ освіти Маловисківської РДА

3 700,00

Практичний психолог. Мар'янівська ЗШ I-III ст.

Практичний психолог

Відділ освіти Маловисківської РДА

3 700,00

Практичний психолог. Хмелівське НВО.

Головний бухгалтер

Маловисківська районна лікарняна каса

4 180,00

Ведення первинної бухгалтерії подання звітності.

Стосовно вакансії звертатися до Ніни Іванівни тел. 0995159259.

Фахівець із соціальної роботи

Маловисківське районне управління соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді

2 792,00

Надання соціальних послуг сім’ям, особам ,що опинились в складних життєвих ситуаціях. 0,75 ставки.

Сестра медична

Лозуватська сільська рада

2 086,00

Надання медичної допомоги вихованцям ДНЗ «Калинка».

Олександрійський район

сестра медична

Приютівська селищна рада

2 100,00

Медичне обслуговування вихованців  в дитячому садку «Світлячок». Наявність санітарної книжки. Звертатись за телефоном до завідуючої ДНЗ - Шевченко Юлії Вікторівни: тел. 0962733127.

лікар-інфекціоніст

Міський комунальний лікувально-профілактичний заклад-дитяча міська лікарня

4 351,60

Лікар-інфекціоніст дитячий, надання швидкої та невідкладної медичної допомоги дітям з інфекційними захворюваннями в лікарні, мати санітарну книжку.

Петрівський район

електрогазозварник-врізальник

Олександрійське управління по екслуатації газового господарства

3 000,00

Виконання зварювальних робіт під час знімання та встановлення побутових газових плит, вирізання та вибивання отворів в діючих газопроводах.

Практичний психолог

Володимирівський ДНЗ «Малятко»

2 200,00

Надання психологічної допомоги дітям, батькам та працівникам закладу.

Світловодський район

Лікар-терапевт

Власівський пансіонат для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням

2 388,40

Прийом  підопічних, призначення ліків, робота з історіями хвороби, складання звітів. графік роботи з 8-00 до 12-00.


351Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: