Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 грудня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/12/04/inspektora-kinologa-nagorodili-za-dopomogu-u-rozkritti-napadu-na-pensionerku.htm
новини, 4 грудня 2019

Інспектора-кінолога нагородили за допомогу у розкритті нападу на пенсіонерку


Днями, поліцейський Євгеній Маценко, разом зі службовою собакою, німецької вівчаркою на ім’я Кейсі, допомогли колегам у розкритті розбійного нападу, скоєного відносно 81-річної жительки Компаніївського району - повідомляє Сектор комунікації поліції Кіровоградської області.


Тож, сьогодні, 4 грудня в обласному главку в присутності колективу поліції кінолог отримав від заступника керівника поліції області Руслана Горяченка Подяку та спеціальний жетон «За безпеку та захист громади».


33-річний Євгеній Маценко присвятив службі в органах внутрішніх справ 12 років свого життя, має вищу юридичну освіту та своїм справжнім покликанням і справою «до душі» вважає саме службову кінологію.


Зі своєю нинішньою вихованкою, 4-річною німецькою вівчаркою Кейсі, молодший інспектор-кінолог познайомився, коли їй виповнився лише місяць. Саме у такому віці цуценя передали до кінологічного центру поліції області зі спеціального кінологічного центру міста Ірпінь, що на Київщині. І хоч Євгенію і раніше доводилося займатися тренуванням собак, саме на Кейсі з першого тренування він покладав великі надії.


Терпіння і наполегливість кінолога у підсумку дали очікуваний результат.


Участь у розкритті розбійного нападу, скоєного на території Компаніївського району, для Євгена Маценка і його службової собаки, не єдиний успішний випадок у роботі, якими вони можуть пишатися по праву. Отримана відзнака, за словами поліцейського, це неабиякий стимул для того, аби продовжувати тренування, щоб стати разом з Кейсі кращими у своїй професії.337Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: