Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 3 грудня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/12/03/bezrobitni-kirovogradschini-mozhut-otrimati-osvitu-kontrolera-kasira-.htm
новини, 3 грудня 2019

Безробітні Кіровоградщини можуть отримати освіту «Контролера-касира»


У грудні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити, на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, безробітних громадян професії «Контролер-касир», повідомляє відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Вірогідність працевлаштування за професією «Контролер-касир» майже 100%за рахунок широкої сфери застосування. Потреба у фахівцях цієї професії постійно зростає, адже торгівля охоплює практично усі види діяльності людини. Професія контролер-касир – одна із найпоширеніших, адже більшість торговельних підприємств не обходяться без них. Від якості роботи контролера-касира залежить довіра і пошана покупців до обраного магазину. 


Контролер-касир повинен знати правила торгівлі, закон про захист прав споживачів, а також добре володіти правилами та етикою професійного спілкування. 


З метoюпiдгoтoвкивиcoкoквaлiфiкoвaнихпрaцiвникiв за цією професією нaбaзiДніпропетровського центрупрофесійно-технічної освітизacприянняoблacнoгo центру зaйнятocтi.Тож, для безробітних громадян з Кіровоградщини з 4 груднярoзпoчинаєтьсянaвчaння. Курcнaвчaннятривaтиме4,2мicяцi.


Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.


Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут.195Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: