Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 листопада, 16:53
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/11/19/na-kirovogradschini-zavershilas-operatsija-migrant-.htm
новини, 19 листопада, 16:53

На Кіровоградщині завершилась операція "Мігрант"


З 18 жовтня по 19 листопада на Кіровоградщині тривали заходи з протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант». Операція проводилась спільними силами Міграційної служби, Національної поліції, Управляння Служби безпеки області із залученням інших відомств, повідомляє Управління ДМС у Кіровоградській області.


За час активних заходів виявлено 42 неврегульованих мігранти, відносно них  прийнято рішення про примусове повернення, трьом з них ще й заборонено в'їзд в Україну.


Виконано 1 рішення суду про примусове видворення з України іноземця та 1 громадянина іншої держави поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства для документування паспортом і видворення за межі країни. 


Відносно 118 іноземців працівники підрозділів Управління Державної міграційної служби області склали адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України та працевлаштування без відповідного дозволу (ст. 203 КУпАП) та 41 громадянина України притягнено до відповідальності за сприяння незаконному проживанню, працевлаштуванню, навчанню іноземців (ст. 204-206  КУпАП).


З порушників законодавства стягнено штрафів на суму майже 186 тис. грн.193Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: