Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 8 листопада 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/11/08/znam-janski-shkoljari-otrimali-vid-rjatuvalnikiv-tsikavii-urok-bezpeki-zhittedijalnosti.htm
новини, 8 листопада 2019

Знам’янські школярі отримали від рятувальників цікавий урок безпеки життєдіяльності


У рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності рятувальники Кіровоградської області проводять навчальні заходи для дітей різного віку, щоб у цікавій формі прищепити школярам та дошкільнятам важливі правила поведінки у різних побутових ситуаціях - повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.


8 листопада рятувальники Знам’янського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Кіровоградській області провели для учнів місцевої спеціальної школи-інтернату акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».


Зокрема, щоб навчити дітей правильним діям у випадку надзвичайної ситуації, що може виникнути у школі, рятувальники провели навчальну евакуацію за сигналом «Увага всім!» Учні зрозуміли, що важливо не панікувати та організовано під керівництвом старших покинути приміщення і далі виконувати вказівки учителів. Діти спостерігали, як відбувається порятунок умовно потерпілого із задимленого середовища та надання йому першої медичної допомоги. Та особливий захват викликала можливість оглянути пожежно-рятувальну техніку і спорядження вогнеборців, а також розпитати їх про щоденну роботу.


               

320Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: