Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 8 листопада 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/11/08/u-kropivnitskomu-diti-pobuvali-na-ekskursii-v-golovnomu-upravlinni-politsii-oblasti.htm
новини, 8 листопада 2019

У Кропивницькому діти побували на екскурсії в Головному управлінні поліції області


У четвер, 7 листопада до обласного главку відомства завітали вихованці імідж-центру «Ольга». Юним гостям начальник управління кадрового забезпечення Олександр Горбенко та голова відомчої ветеранської організації Валерій Вільний провели екскурсію, під час якої розповіли про історію створення правоохоронного органу, зміни та нововведення в роботі сучасного Головного управління, професійні і спортивні досягнення поліцейських - повідомляє Сектор комунікації поліції Кіровоградської області.


Також підлітки мали можливість ознайомитися з діяльністю служби «102» та ситуаційного центру, про яку розповів керівник одного з підрозділів Андрій Думенко.  


Окрім того, діти дізналися, як відбувається відбір кандидатів на посади в поліції, про умови проходження служби, зокрема у новому форматі.


Наприкінці зустрічі гості передали Головному управлінню Національної поліції в Кіровоградській області Диплом IV Міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT та сувенір за сприяння і допомогу у зйомці фільмів імідж-центром «Ольга».


         

432Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: