Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 8 листопада, 11:05
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/11/08/tsogorich-bilshe-19-tisjach-meshkantsiv-kirovogradschini-pratsevlashtuvalisja-za-sprijannja-kar-ernih-radnikiv.htm
новини, 8 листопада, 11:05

Цьогоріч більше 19 тисяч мешканців Кіровоградщини працевлаштувалися за сприяння кар’єрних радників


Кар’єрні радники – це співробітники служби зайнятості, які надають послуги громадянам, які шукають роботу, у тому числі тим, які мають роботу, але бажають її змінити, та здійснюють супровід таких осіб з метою їх подальшого працевлаштування, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


Співпраця з шукачем роботи передбачає ланцюжок дій, що ґрунтується на  індивідуальному підході. Кар’єрний радник ознайомлюється із загальною інформацією про особу (освіта, трудовий досвід, результати первинного профілювання, коментарі реєстраторів), складає індивідуальний план працевлаштування та перелік послуг.


За сприяння служби зайнятості у 2019 році міськрайонними  центрами зайнятості, міськрайонними та районними філіями обласного центру зайнятості працевлаштовано майже 11,9 тис. безробітних громадян. Також було працевлаштовано 7,3 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.


Станом на 01 листопада 2019 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила 2,6 тис. од.119Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: