Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 8 листопада 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/11/08/politseiski-kirovogradschini-peredali-rodinam-jaki-potrebujut-dopomogi-ditjachii-odjag.htm
новини, 8 листопада 2019

Поліцейські Кіровоградщини передали родинам, які потребують допомоги, дитячий одяг


Захід відбувся у рамках акції «Зберемо речі для малечі», що проводиться з ініціативи поліції разом із представниками служби у справах дітей, центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді на території Кіровоградської області - повідомляє відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області


Акція стартувала 31 жовтня і не має жодних часових обмежень. Протягом першого тижня завдяки небайдужим громадянам, які вирішили долучитися до її проведення, вдалося зібрати дитячий одяг.
Учора поліцейські спільно з представниками соцслужб передали речі двом родинам із Кропивницького району, що перебувають на обліку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 


Правоохоронці закликають жителів області не залишатися осторонь та, за можливості, підтримати добрими справами тих, хто цього потребує. 


За більш детальною інформацією про проведення акції, звертайтеся до відділу ювенальної превенції поліції області за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова, 6а, або за номерами телефонів: 0952543993, 0977700990.       

363Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: