Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 листопада 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/11/04/u-kropivnitskomu-prezentuvali-klip-prisvjachenii-mikroraionu-kuschivka.htm
новини, 4 листопада 2019

У Кропивницькому презентували кліп присвячений мікрорайону Кущівка (ВІДЕО)


Нещодавно, в актовій залі школи №30 презентували другий кліп про життя одного з мікрорайонів Кропивницького – Кущівку, що у Кропивницькому - повідомляє сайт МРмК.


«Рідна Кущівка - очима дітей» - це втілення дитячих думок в реальність, адже сценарій до цього кліпу написаний на основі їх творів.


- Минулого року ми випустили кліп про мікрорайон. Але, це була, скажімо так, доросла версія, - відзначив під час презентації кліпу депутат міської ради Сергій Кріпак. -  Ми змогли відобразити Кущівку такою, як бачать її ті, хто щодня проходить рідними вулицями, мешкає там роками. Дитяче світосприйняття – зовсім інша річ. Тішимось тим, що учні школи №30 активно брали участь у зйомках.


Створити відео на основі дитячих творів, а згодом залучити їх до зйомок, стало цікавою практикою. Ніхто не може сказати щиріше, точніше й правдивіше про світ, як діти.


- Брати участь у зйомках було надзвичайно цікаво. І хоча це непростий процес, але дуже захоплюючий. Деякі сцени перезнімали не один раз. Крім того, я ще й озвучувала кліп. З нами працював професійний диктор, пояснюючи всілякі техніки й прийоми для дикції, - ділиться враженнями одна з героїнь відеоролика. 

420Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: