Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 жовтня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/10/23/u-kropivnitskomu-vdbudetsja-forum-gromadskih-aktivistiv-ta-chleniv-gromadskih-rad.htm
новини, 23 жовтня 2019

У Кропивницькому відбудеться Форум громадських активістів та членів громадських рад


У четвер, 31 жовтня 2019 р. з 10.00 до 14.30 у залі засідань Кіровоградської обласної ради буде проведено Форум громадських активістів та членів громадських рад, які працюють у районах Кіровоградської області - повідомляє КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення".


На Форумі буде обговорено текст Меморандуму про співпрацю, правила оперативного обміну інформацією між активістами громадських організацій та членами / членкинями громадських рад і кроки щодо громадської адвокації реформ децентралізації та освіти в Кіровоградській області.


Співорганізатори Форуму: Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення», Громадська рада при Кіровоградській обласній державній адміністрації, Управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградська обласна рада.


Організація та проведення Кіровоградського обласного громадського форуму «Співпраця влади і громади: регіональний вимір» стало можливим завдяки підтримці


• Міжнародного фонду «Відродження» у рамках підтримки Ресурсного центру розвитку місцевої демократії
• Управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської обласної державної адміністрації
• Кіровоградської обласної ради


Учасники Форуму: представники громадських рад та громадських організацій, які працюють у районах Кіровоградської області та у м. Кропивницькому. Загальна кількість – 130 осіб.


Для участі у Форумі необхідно заповнити анкету учасника / учасниці до 29 жовтня.
293Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: