Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 10 жовтня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/10/10/v-petrivskomu-raioni-vidbulas-vidpravka-junakiv-na-strokovu-sluzhbu.htm
новини, 10 жовтня 2019

В Петрівському районі відбулась відправка юнаків на строкову службу


У понеділок, 7 жовтня перший заступник голови Петрівської  РДА Тетяна Панета взяла участь у першій відправці юнаків осіннього призову – 2019 - повідомляє petrovo.kr-admin.gov.ua


Провести строковиків на службу в Збройних Силах України до районного військомату прийшли їхні рідні та близькі, а також представники духовенства. Особливої урочистості заходу додавали марші у виконання духового оркестру.


З напутніми словами до майбутніх захисників звернулися військовий комісар Петрівського районного військового комісаріату Олег Откидач, перший заступник голови РДА Тетяна Панета, голова районної організації ветеранів України Олег Гіюк.


Тетяна Панета насамперед подякувала батькам за виховання хоробрих синів, а призовникам побажала з честю виконувати військовий обов’язок, та повернутися здоровими і змужнілими до рідних домівок.


Настоятель Свято-Покровської церкви селища Петрового протоієрей Дмитро Городецький та настоятель храму Вознесіння Господнього селища Петрового протоієрей Михайло Царук також побажали юнакам гарної служби та разом із присутніми помолилися, окропили свяченою водою та вручили хлопцям обереги – хрестики та іконки.
      

217Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: