Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 10 жовтня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/10/10/bezrobitni-kirovogradschini-mozhut-bezkoshtovno-vivchitis-na-prodavtsja-u-rivnomu.htm
новини, 10 жовтня 2019

Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись на продавця у Рівному


Одним із найбільш дієвих шляхів підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці є організація професійного навчання.З 16 жовтня поточного року у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за професією «Продавець продовольчих товарів». Курс триватиме 4,4 місяці, повідомляє відділ організації професійного навчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Продавець – найбільш поширена професія серед торговельних  працівників, на даний час вона найбільш популярна. Сучасний професійний продавець – це кваліфікований спеціаліст у галузі товарознавства, консультант та помічник покупця.


Відповідно до програми навчання, для слухачів курсів відведено час й на вивчення загально-технічних дисциплін:інформаційні технології, основи галузевої економіки та підприємства,основи правових знань.


Свої теоретичні знання слухачі матимуть можливість закріпити під час професійно-практичної підготовки, яку майбутні продавці проходять у магазинах області.


Умовами до направлення на навчання є:


- повна загальна середня або професійно-технічна освіта;


- повноліття (не менше 18 років);


- медична довідка з допуском до професії.


Звертаємо увагу, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.234Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: