Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 вересня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/09/19/dvoe-budivelnikiv-z-kirovogradschini-za-sprijannja-sluzhbi-zainjatosti-virushili-na-robotu-do-izrailju.htm
новини, 19 вересня 2019

Двоє будівельників з Кіровоградщини, за сприяння служби зайнятості, вирушили на роботу до Ізраїлю


Сьогодні, 19 вересня, у межах міждержавної угоди про тимчасове працевлаштування українців у Ізраїлі (будівельний сектор), чергова група чоловіків (98 осіб) вилетіла на офіційну роботу до Ізраїлю.Серед них двоє мешканців Кіровоградщини, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


Колишні безробітні з Олександрії та Новомиргородаяк мінімум рік працюватимуть у будівельній сфері Ізраїлю.


Нагадаємо, офіційне тимчасове працевлаштування спеціалістів будівельної галузі можливе в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).


Переваги працевлаштування:


- Все законно

Робоча віза В/1 та контракт з роботодавцем.

Можливість працювати офіційно до 5 років.


- Заробітна плата

Мінімальна заробітна плата – 5 600 ізраїльських шекелів за 182 годин місячної норми робочого часу.


- Соціальний захист працівників


Українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, користуються рівними правами, як і місцеві працівники відповідно до ізраїльського законодавства та Імплементаційоного протоколу, включаючи дні відпустки, лікарняний, виплати на оздоровлення та інші, що буде відображено в трудовому договорі.


- Медичне страхування


Кадровий підрядник зобов’язаний забезпечити працівника, якого він працевлаштовує, приватним медичним страхуванням на період зайнятості.


Зазначимо, що з початку поточного року вже 4 мешканця Кіровоградщини офіційно працевлаштувались у будівельній сфері Ізраїлю.


Подати заявку на офіційне працевлаштування у Державі Ізраїль за вакансіями арматурник, опалубник, плиточник та штукатур можна у будь-якому центрі зайнятості Кіровоградщини.


Усі деталі Ви можете дізнатись за телефонами або написавши на електронну пошту:

097 2025588

099 2025588

093 2025588

184Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: