Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 вересня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/09/13/u-ramkah-operatsii-mak-politseiski-vijavili-140-nezakonnih-posiviv-narkovmisnih-roslin.htm
новини, 13 вересня 2019

У рамках операції «Мак» поліцейські виявили 140 незаконних посівів нарковмісних рослин


На території області триває проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів, установлення та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження - повідомляє управління протидії наркозлочинності поліції Кіровоградської області.


Загалом від початку проведення операції виявлено 140 незаконних посівів нарковмісних рослин, за цими фактами розпочато кримінальні провадження.


За результатами вжитих заходів вилучено понад 126,4 тисяч нарковмісних рослин, із яких 4,8 тисяч – маку та майже 121,6 тисяч – коноплі.


У даний час 32 особам вже повідомлено про підозру за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.


Також до адміністративної відповідальності притягнуто 18 осіб, за не вжиття заходів щодо знищення нарковмісних рослин.
282Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: