Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/08/23/politseiski-proveli-vidpratsjuvannja-mikroraioniv-kropivnitskogo.htm
новини, 23 серпня 2019

Поліцейські провели відпрацювання мікрорайонів КропивницькогоУ заході, спрямованому на недопущення дитячого травматизму та нещасних випадків, були задіяні дільничні офіцери Кропивницького відділу поліції, співробітники патрульної та ювенальної поліції - повідомляє Кропивницький відділ поліції Кіровоградської області.


Правоохоронці оглянули недобудови на території обласного центру та інші місця масового скупчення молоді. У результаті вжитих заходів, поліцейські виявили компанію неповнолітніх, які проводили дозвілля на об’єкті незавершеного будівництва. З підлітками та їх батьками було проведено профілактичну бесіду, дітей попередили про небезпеку та роз’яснили, до яких наслідків могло призвести перебування на такому об’єкті.


Працівники поліції просять звернути увагу батьків неповнолітніх на організацію відпочинку дітей під час літніх канікул та тримати під контролем їх дозвілля.


Робота у цьому напрямку триває.
540Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: