Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/08/23/na-kirovogradschini-rozpochalis-pozaplanovi-perevirki-tehnogennoi-ta-pozhezhnoi-bezpeki-u-mistsjah-vidpochinku-ljudei.htm
новини, 23 серпня 2019

На Кіровоградщині розпочались позапланові перевірки техногенної та пожежної безпеки у місцях відпочинку людей


 

На виконання доручення Прем’єр-міністра України та у зв’язку з пожежею у готелі «Токіо Стар», що сталась 17 серпня у м. Одеса, інспекторський склад У ДСНС в області розпочав позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях відпочинку людей, передусім у готелях, закладах відпочинку та оздоровлення у Кіровоградській області. Зокрема, до кінця листопада 2019 року заплановано перевірки 103 готелів, а також закладів відпочинку і оздоровлення на Кіровоградщині - повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


Так, 23 серпня за участю представників місцевих засобів масової інформації було здійснено перевірку готелю «Рейкарц» у м. Кропивницький. Під час заходів держнагляду були ретельно перевірені такі ключові щодо протипожежного захисту людей моменти: стан утримання шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, електричного господарства, систем протипожежного захисту, внутрішнього та зовнішнього водопостачання.


Після аналізу результатів позапланової перевірки готелю «Рейкарц» встановлено, що стан пожежної та техногенної безпеки даного об’єкта у цілому відповідає вимогам законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.


Крім того, результати вищевказаних позапланових перевірок можна буде переглянути на сайті Державної регуляторної служби України https://inspections.gov.ua/.


     

490Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: