Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/08/22/u-lvovi-bezrobitni-kirovogradschini-mozhut-zdobuti-profesiju-administratora.htm
новини, 22 серпня 2019

У Львові безробітні Кіровоградщини можуть здобути професію адміністратора


 


Сучасний ритм життя диктує свої правила. Практично жодна організація чи підприємство не обходиться без адміністратора. Саме тому, на сьогодні, професія адміністратора є однією з найпопулярніших на ринку праці.


Адміністратор – це кваліфікований фахівець, який керує людьми і виробничими процесами установи, а також розпоряджається власністю компанії в її інтересах. Основна мета роботи адміністратора – грамотно організувати діяльність певної установи, забезпечити ефективну роботу колективу та роботу з відвідувачами. Саме сфера діяльності установи диктує обов'язки, які виконує людина обіймає посаду.


З 27 серпня поточного року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається  навчання. Курc нaвчaння тривaтиме 4,9 міс.


Умовами до направлення на навчання є:

· повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

· повноліття (не менше 18 років);

· медична довідка з допуском до професії.


Громадяни,  яких зацікавили пропозиції щодо проходження професійного навчання, можуть звертатися до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості за місцем перебування.


Звертаємо увагу, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


220Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: