Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 серпня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/08/20/vid-pochatku-roku-za-porushennja-transportnogo-zakonodavstva-pereviznikiv-oshtrafuvali-na-270-tis-grn.htm
новини, 20 серпня 2019

Від початку року, за порушення транспортного законодавства, перевізників оштрафували на 270 тис грн


Про це на апаратній нараді повідомив начальник управління Укртрансбезпеки в області Ігор Кравцов, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА. 


Так, з початку року працівниками управління перевірено 1996 транспортних засобів, у 362 випадках виявлено порушення автотранспортного законодавства. Переважна більшість порушень стосувалась перевищення вагових габаритних параметрів. У результаті зазначених перевірок винесено 160 постанов про застосування адміністративно-господарського штрафу на загальну суму більше 270 тис. грн, з них перераховано до державного бюджету – майже 150 тис. грн.


Ігор Кравцов повідомив, що розмір нарахування плати за проїзд великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування складає майже 108 тисяч євро, з них до державного бюджету сплачено 658,3 тис. грн.


За його словами, в ході проведення рейдових перевірок посадовими особами управління перевірено майже 6,5 тис. одиниць транспортних засобів. Більше ніж у 2 тис. випадках виявлено порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт. За результатами розгляду справ, управлінням винесено 739 постанов про застосування адміністративно-господарських штрафів на загальну суму понад 1 мільйон гривень, з яких до державного бюджету перераховано 536 тисяч гривень.


Також за порушення автомобільного законодавства було винесено 300 приписів що до усунення порушень, виявлених під час перевірок.


За словами Ігоря Кравцова, 1309 актів перевірок направлено для подальшого розгляду до інших управлінь за місцем реєстрації перевізника.


221Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: