Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 28 липня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/07/28/pomichnik-vibortsja-dopomagae-slidkuvati-za-robotoju-verhovnoi-radi.htm
новини, 28 липня 2019

Помічник виборця допомагає слідкувати за роботою Верховної ради

Вибори закінчилися і ви зітхнули з полегшенням? Чи й взагалі не помітили, що ті вибори відбувалися навколо? Частина українців може відповісти ствердно на першу тезу, інша частина - на наступну. Правда у тому, що переважна більшість громадян думають про політику, роль депутатів, Уряду, Верховної ради і їхній вплив на своє життя... раз на 3-4 роки. Коли проходять вибори.


Як змінити цю ситуацію за допомогою новітніх технологій розповідала Вікторія Талашкевич - під час зустрічі у креативному IT-просторі KOWO.


Вікторія, як координаторка проекту "реАнімація виборців", презентувала присутнім ідею чат-ботів, які використовуються у громадському секторі, а також розповіла про чат-бота "Помічник виборця", що був створений цього літа у Центральній Україні. Дванадцять хвилин цього відео дозволять вам зрозуміти, про що йшла мова.

Подивитися презентацію Вікторії можна за наступним посиланням ​Чат-бот як інструмент активізації громадян. Якщо ж ви хочете відслідковувати роботу Верховної Ради у власному телефоні - зручно, швидко і сучасно, - підписуйтеся на чат-бота "Помічник виборця", тисніть на лінк: https://m.me/427760384745537?ref=w6620707 і далі на кнопку "Почати".

520Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: