Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 червня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/06/14/na-kirovogradschini-aktivizuvalisja-nardepi-z-groju-na-saksafoni-tantsjami-ta-podarunkami.htm
новини, 14 червня 2019

На Кіровоградщині активізувалися нардепи: з грою на саксафоні, танцями та подарунками


На початку червня у Кіровоградській області чині  народні депутати-потенційні кандидати у депутати, активізувалися в округах. Вони приїздять на свята, розважають публіку, дарують подарунки - повідомляє сайт ОПОРИ.


Зокрема, народний обранець Станіслав Березкін в окрузі № 100 (центр – місто Бобринець) виступив з промовою на святах «Барви Помічної» та на фольклорному фестивалі «Невичерпні джерела» у смт Компаніївка. Про це йдеться на сайті нардепа. На святкування у Помічній від благодійного фонду Станіслава Березкіна «Добротвір» вручили сертифікат на придбання скульптури богині Афродіти.


Фото з сайту нардепу


А нардеп Максим Поляков в окрузі № 101 (центр – смт Голованівськ) під час візиту в село Велику Виску Маловисківського району відкрив дитячий майданчик та вручив костюми для співочого колектива. Про це написав народний обранець на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук.


Фото з соціальних мереж


На день міста Світловодськ народний обранець Олесь Довгий прозвітував перед виборцями і зіграв на саксофоні. На сторінці Олеся Довгого виклали світлини зі святкування, де видно, що нардеп також танцював з містянами. «Шукайте себе та відмічайтесь. Усім, хто захоче – роздрукуємо фото на пам'ять, пишіть у коментарях», – йдеться в повідомленні.


Фото з соціальних мереж


На окрузі № 99 провели сімейно-спортивне свято. На афішах зазначено, що організатор – команда народного депутата Олександра Горбунова. На святі було кілька майданчиків. Зокрема, у велорозминці взяв участь сам Олександр Горбунов. На своїй сторінці у соцмережах депутат подякував за сприяння в організації свята управлінню ДСНС в Кіровоградській області.


Фото з соціальних мереж


«На жаль, в Україні поширена практика, коли незареєстровані кандидати від імені своїх благодійних фондів чи особисто роздають подарунки, організовують свята тощо. Якби на момент проведення того чи іншого свята депутат був зареєстрованим кандидатом,  його дії могли б мати ознаки непрямого підкупу виборців», ‑ зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.


Згідно з частиною 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.


У частині 1 статті 70 Закону України «Про вибори народних депутатів України» йдеться, що партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидати у депутати мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати.


368Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: