Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 червня, 14:56
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/06/13/nachalnik-derzhgeokadastru-kirovogradschini-zustrivsja-z-volonterami-ta-go.htm
новини, 13 червня, 14:56

Начальник Держгеокадастру Кіровоградщини зустрівся з волонтерами та ГО


13 червня відбулася зустріч начальника ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області Ігоря Зінченка з активістами громадських організацій в області, волонтерами, котрі надають допомогу учасникам антитерористичної операції (ООС), зокрема щодо забезпечення їх та сімей загиблих учасників АТО земельними ділянками - повідомляє прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області.


Обговорювалися актуальні питання, які виникли останнім часом у даному напрямку. Під час зустрічі було зазначено, що Головним управлінням вживаються  усі можливі заходи щодо реалізації конституційних прав громадян – учасників  бойових дій у східних та південно-східних областях України на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної та комунальної власності на території регіону.


Як результат, визначено пріоритети та перспективи подальшої взаємодії ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області з громадськими організаціями, зокрема Центром надання допомоги учасникам АТО при Кіровоградській ОДА, у забезпеченні наших захисників землею.


       

150Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: