Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 червня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/06/12/jak-shukacham-roboti-kirovogradschini-ne-stati-zhertvami-aferistiv-na-rinku-pratsi-.htm
новини, 12 червня 2019

Як шукачам роботи Кіровоградщини не стати жертвами аферистів на ринку праці?


До Державної служби зайнятості (Центрального апарату) надходить інформація про фірми-шахраї, які позиціонують себе офіційними  партнерами  служби зайнятості в рамках Угоди та Протоколу програми з відбору кваліфікованих українських працівників будівельної сфери для працевлаштування на території Держави Ізраїль - повідомляє Вероніка Шишкарьова, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню кіровоградського обласного центру зайнятості.


Наголошуємо, що на території України інформаційно-консультаційну діяльність, забезпечення комунікації та логістики процедури відбору українських громадян для працевлаштування в Ізраїлі здійснює винятково некомерційна Громадська організація «Велика ідея».


Державна служба зайнятості, у рамках Протоколу, взаємодіє лише з Громадською організацією «Велика ідея».


Будь-які інші особи, які позиціонують себе як офіційні партнери державної служби зайнятості в рамках Угоди, не співпрацюють із державною службою зайнятості.


З інформацією щодо умов працевлаштування українських працівників у будівельній галузі Держави Ізраїль, усі зацікавлені особи можуть ознайомитися на сайті некомерційної Громадської організації “Велика ідея» (www.israeljobofficial.org.ua). Також консультації про умови участі в програмі надаються за телефонами: (099) 20 25 588;  (093) 20 25 588; (097) 20 25 588.214Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: