Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 травня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/05/21/na-kirovogradschini-potribni-ponad-60-traktoristiv.htm
новини, 21 травня 2019

На Кіровоградщині потрібні понад 60 трактористів


Професія «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» є провідною у сільському господарстві Кіровоградщини, саме тому значна частина безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, здобувають або підвищують кваліфікацію саме за цією професією, повідомляє відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Станом на середину травня, роботодавці Кіровоградщини зареєстрували61 вакансію за професіями «тракторист» та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».


Актуальними є вакансії  для трактористів практично в усіх районах Кіровоградщини. Найбільшою ж є потреба у Кропивницькому (14 вакансій) та Знам’янському(6 вакансій)районах області.


Що ж до розмірів заробітної плати, то працедавців пропонують доволі обширний діапазон грошового забезпечення : від 4200 до 10000 грн.Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, а також стажу роботи.


Зауважимо, що здобути професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва безробітні Кіровоградщини можуть за сприяння служби зайнятості у навчальних закладах області та Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.


Якщо вас зацікавила можливість працевлаштуватися за професією тракториста, за більш детальною інформацією звертайтесь до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.462Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: