Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 травня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/05/17/vidbuvsja-final-molodizhnoi-ligi-gumoru-v-kropivnitskomu-foto-.htm
новини, 17 травня 2019

Відбувся фінал молодіжної ліги гумору в Кропивницькому (ФОТО)


Фінал чемпіонату гумору серед молодіжних команд відбувся 15 травня 2019 року в Кіровоградському обласному ЦДЮТ. Організаторами виступили управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та комунальний заклад позашкільної освіти «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».


Сезон стартував у грудні з відбіркового туру. На нього зареєструвалось 10 команд претендентів на участь. До фіналу потрапили найдотепніші гумористи з різних закладів вищої та професійно-технічної освіти нашого міста. Кожна команда мала свого зіркового тренера з яким працювала протягом року. Професійні редактори ЮрійТушевський та Павел Іванов виконували ролі порадників та наставників.


6 команд-фіналістів змагалися у трьох конкурсах:


- Привітання,

- Зворотнарозминка,

- Танець.


Жарти, акторські здібності й вміння колективів імпровізувати оцінювали незалежне журі, до складу якого входили відомі публічні люди міста Кропивницького – ресторатор Віктор Душак, журналіст та телеведуча Олена Данилишин та ведучі і представники Stand-up клубу міста Кропивницького Сергій Ільїн, Олена Ферман та Максим Зарва.


Улюбленцями публіки й суддів стала команда «Перша Перспективна» разом зі своїм зірковим тренером Кирилом Мельником. У запеклій боротьбі з гумору вона здобула максимальну кількість балів. Тож команда отримала перехідний кубок та звання переможця обласного молодіжного чемпіонату гумору «Молодіжна ліга сміху» сезону 2018/2019 навчального року.


Далі місця розподілились наступним чином:


ІІ місце розділили команди:


- «Жигулі» – Центральноукраїнський національний технічний університет, тренер Олександра Крикун;

- Команда «Loveis» – Льотна академія Національного авіаційного університету, тренер Кирило Мельник.


ІІI місцеподіли три команди:


- «ДівочеComedy» – Державний навчальний заклад «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування», тренер Дмитро Крендель;


- «Три капітани» - Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, тренер Ярослав Ярошевський;


- «Аферисти гумору» збірна міста Кропивницький, тренер Дмитро Крендель;


Всі команди переможці отримали заохочення у вигляді дипломів та цінних подарунків. Тож з неймовірно позитивним настроєм, будемо чекати на новий вже другий сезон свята гумору!!!!


               &ft9


581Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: