Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 травня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/05/16/kropivnitski-juniori-vrazhali-ekspertiv-kreativnimi-startapami.htm
новини, 16 травня 2019

Кропивницькі юніори вражали експертів креативними стартапами


15 травня учні 7-х класів в ЗОШ№24 - випускники Бізнес-Школи ЮніорБанку захищали свої перші бізнес-проекти. Урочистий захист проходив у мідл-офісі Кіровоградської філії ПриватБанку  та став випускним екзаменом для юніорів, які з березня нинішнього року освоювали ази фінансової грамоти у Бізнес-Школі - повідомляє Анжела Дзінзюра, прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області


Аби захист носив незаангажований характер, оцінювати та обирати найкращі роботи запросили незалежних експертів - знаних та авторитетних особистостей Кіровоградщини: Вікторія Талашкевич - громадська діячка, засновниця прес-клубу реформ, співзасновниця Бізнес-школи "WAKE UP", Володимир Кравчук - президент Клубу рестораторів Кіровоградщини,  Ірина Навроцька - спеціаліст Управління освіти Міської ради міста Кропивницького, Ігор Олійник - доцент кафедри маркетингу та менеджменту Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті, Ірина Самохвал - директор НВО №24. 


Стартапи вражали креативом, практичністю, реальними розрахунками та плануванням. Всі присутні вже почали записуватися до  мовної школи Софії Лінникової, не залишила байдужим нікого кондитерська Юлії Оганісян. І як було не скуштувати смачні кекси, якими Юля частувала всіх бажаючих. А авторка майбутніх книг у стилі фентезі - Софія Чабан так захопила експертів, що отримала спеціальний грошовий приз від Володимира Кравчука. 


“Я вже маю 4 незакінчені романи, декілька оповідань, - розповідає Софія. - Мрію написати багато книг і видати їх. Я розрахувала, що зараз мені потрібно зібрати 1800 грн для навчання в онлайн літературній школі. Збираю усі кишенькові кошти, гроші, які дарують на свята. Вже маю деяку суму, але її ще замало. Я так вдячна пану Володимиру, він ще раз впевнив мене у думці, що чудеса бувають! А знаєте, я вже знаю сюжет свого наступного оповідання. Він буде про чарівника, який здійснює мрію невідомої дівчинки”. 


“Проект Бізнес-Школа ЮніорБанку - надзвичайно цікавий, пізнавальний і корисний і було б дуже добре, якби такі предмети стали обов'язковими в загальноосвітніх школах,  - додає Володимир Кравчук, голова спілки рестораторів Кіровоградської області. - На жаль, школи сьогодні не готують дітей до реального життя. І ті зусилля, які докладаються ЮніорБанком до фінансової освіти - безцінні. Ви - величезні молодці! Побільше б таких меценатів, які б безкоштовно, на постійній основі навчали дітей та готували до дорослого життя”. 


 “Дітей цього покоління називають поколінням Z, які обирають здоровий спосіб життя, здорове і корисне харчування. Підтвердженням цього стали презентації бізнес-проектів, які захищали майбутні бізнесмени, - ділиться враженнями Вікторія Талашкевич, громадська діячка, засновниця у Прес-клубу реформ, співзасновниця  Бізнес-школи "WAKE UP", співзасновниця Jane&Vika Creative Group. - Переконана, що саме це покоління і обере бізнес та підприємництво основним способом заробітку коштів, не в приклад моєму поколінню чи поколінню моїх батьків. І це здорово, що ПриватБанк взяв на себе місію навчати дітей фінансовій грамоті”. 


“Я пишаюся своїми дітьми, - розповіла Ірина Самохвал, директор НВО №24. -  Я рідко хвалю їх, і у мене взагалі є лише дві оцінки - добре і відмінно. Сьогодні у всіх лише відмінно. Я вдячна ПриватБанку  за цей прекрасний соціальний проект, який надає змогу дітям отримувати знання, неоціненні практичні навички та вже сьогодні планувати своє майбутнє”. 


Експерти запросили випускників Бізнес-Школи взяти участь у фестивалі вуличної їжі, який вже втретє відбудеться 18-19 травня на Козачому острові (у парку Пушкіна). Юним бізнесменам оранізатори видалили локацію для презентації та продажу своїх виробів - смаколиків, листівки хенд-мейд та інших виробів. 

     

370Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: