Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 травня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/05/15/bezrobitnim-kropivnitskogo-ta-raionu-proponuvali-stati-pravoohorontsjami.htm
новини, 15 травня 2019

Безробітним Кропивницького та району пропонували стати правоохоронцями


Учора, 14 травня, в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості, з метою надання допомоги у забезпеченні кадрової потреби, відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області - повідомляє Тетяна Захаренко, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.


Під час проведення міні-ярмарку начальник сектору кадрового забезпечення Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області–майор поліціїСергій Куліш розповів відвідувачам про умови та переваги проходження служби в поліції, соціальні гарантії для поліцейських та порядок відбору.


Крім того, шукачі роботи отримали детальну інформацію про специфіку роботи в органах поліції та ознайомились з регламентом набору співробітників, який включає в себе подання заявки на участь, тестування, медичне обстеження, перевірку рівня фізичної підготовки, психологічне тестування,спеціальну перевірку. Також безробітні отримали тематичні інформаційні матеріали.


Було наголошено, що всі охочі можуть самостійно подати заяву на участь у конкурсі, зайшовши на сайт ГУНП у Кіровоградськійобласті. Присутні мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні кваліфіковані відповіді.


За результатами проведення заходу дві особи виявили бажання подати online-заявуна участь у конкурсі.


На завершення заходу роботодавціподякували фахівцям служби зайнятості за сприяння у підборі кваліфікованих кадрів і наголосили про готовність до подальшої співпраці.


У свою чергу, фахівці міськрайонного центру зайнятості запевнилипредставника роботодавця, що служба зайнятості сприятиме у доборі необхідних працівників.389Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: