Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 квітня, 14:33
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/17/21-vkitnja-v-den-viboriv-mozhna-otrimati-oformlenii-pasport.htm
новини, 17 квітня, 14:33

21 квітня, в день виборів, можна отримати оформлений паспортУ день повторного голосування з виборів Президента України, 21 квітня, у районних підрозділах Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області можна отримати оформлену ID-картку чи паспорт громадянина України зразка 1994 року з вклеєним фото - повідомляє УДМС у Кіровоградській області.


Районні підрозділи у неділю будуть відчинені з 08:00 до 20:00. Організовано робочий день з метою сприяння громадянам в реалізації виборчого права.


Нагадаємо, право голосу на виборах мають повнолітні громадяни та для його реалізації, за роз'ясненням Центральної виборчої комісії, необхідно мати при собі лише паспорт громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки. Надання інших додаткових документів законодавчо непередбачено. Проголосувати можна також з паспортом старого зразка без своєчасно вклеєного фото по досягненню 25- та 45-ти років.


145Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: