Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 квітня, 14:33
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/16/uchni-kropivnitskogo-kolegiumu-na-vidminno-zasvoili-korisni-znannja-foto-.htm
новини, 16 квітня, 14:33

Учні Кропивницького колегіуму на «відмінно» засвоїли корисні знання (ФОТО)


Кіровоградщиною впевнено крокує Тиждень знань з безпеки життєдіяльності. Усі заходи, що проводить Управління ДСНС в області та підпорядковані підрозділи у дошкільних, загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладах, мають на меті привернути увагу дітей та учнівської молоді до безпеки життя, збереження майна і довкілля, прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.


З різними віковими групами заходи проводяться відповідно до особливостей світосприйняття аудиторії. 


Так, дошкільнята та молодші школярі найкраще засвоюють знання через гру, школярі середніх класів дуже люблять змагатись між собою, а учні профтехучилищ та коледжів не відмовляються від конкурсів на швидкість та спритність, але прагнуть відчути себе на рівні із дорослими. Зважаючи на це, рятувальники добирають певні дієві методи донесення важливої інформації.


Сьогодні, 16 квітня, фахівці прес-служби Управління та сапери групи піротехнічних робіт АРЗСП завітали до НВК «Кіровоградський колегіум – центр естетичного виховання» м. Кропивницький до учнів середньої школи із акцією «Запобігти. Врятувати. Допомогти».


Хоча погода не дозволила провести захід на свіжому повітрі, школярі не були засмучені, адже усе можливе спорядження рятувальників було занесене для огляду та випробування в спортивний зал школи. Сьогодні спортзал на кілька годин перетворився на «рятувальний полігон»! Учні наввипередки одягали рятувальне оснащення та протигази, уявляли себе саперами, що шукають вибухонебезпечні предмети, грали в дидактичні та рухливі ігри…


Рятувальники приготували захопливу програму: конкурси, рухливі та дидактичні ігри, пов’язані із тематикою Тижня знань. Школярі також послухали цікаві розповіді сапера групи піротехнічних робіт про складні випадки знищення старих боєприпасів та повторили правила поведінки у випадку їх виявлення на своєму шляху.


Загалом атмосфера на заході була цілком сприятлива для взаємообміну між дітьми та рятувальниками позитивними емоціями і новим досвідом.


                  


185Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: