Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 квітня, 13:05
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/16/pozhezhno-rjatuvalni-zagoni-jaki-budut-cherguvati-na-viborchih-dilnitsjah-proishli-instruktazh-foto-.htm
новини, 16 квітня, 13:05

Пожежно-рятувальні загони, які будуть чергувати на виборчих дільницях, пройшли інструктаж (ФОТО)


16 квітня особовий склад 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький та АРЗСП У ДСНС в області, який чергуватиме на виборчих дільницях під час другого туру виборів Президента України, пройшов інструктаж щодо порядку дій на випадок виникнення надзвичайних подій чи ситуацій на виборчих дільницях, повідомляє прес-служба У ДСНС в області.


Інструктаж проходив під керівництвом першого заступника начальника Управління полковника служби цивільного захисту Олексія Родіонова.


Під час інструктажу були обговорені такі питання: організація пожежних постів на об’єктах (склад та чисельність пожежного посту, місце розташування, відповідальність тощо), завдання співробітників Служби порятунку під час чергування, дії чергового у разі виникнення надзвичайної події чи ситуації (пожежа, виявлення підозрілого предмета, розлив ртуті і т.п.).


   176Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: