Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 квітня, 15:07
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/15/u-kropivnitskomu-obgovorili-zabezpechennja-pravoporjadku-pid-chas-drugogo-turu-viboriv.htm
новини, 15 квітня, 15:07

У Кропивницькому обговорили забезпечення правопорядку під час другого туру виборів


Підрозділи превенції поліції області обговорили вжиття заходів щодо забезпечення правопорядку під час другого туру виборів. Нарада відбулася під головуванням заступника керівника обласного главку відомства Олексія Ніколаєва.


Основне питання, що було винесено на розгляд, стосувалося стану забезпечення публічної безпеки і порядку у ході виборчого процесу та підготовки до посилення відповідних заходів у день повторного голосування на виборах Президента України – 21 квітня.


«Ми продовжуємо взаємодіяти з іншими правоохоронними органами та громадськістю у напрямку попередження можливих порушень виборчого законодавства, оперативного реагування на події, пов’язані з виборчою сферою. Наше завдання – докласти максимум зусиль, аби спрацювати так само ефективно, як і під час першого туру виборів», - зазначив Олексій Ніколаєв. 


Також у ході наради присутні розглянули результати роботи протягом першого кварталу дільничних офіцерів поліції, підрозділів дозвільної системи та ювенальної превенції, секторів реагування патрульної поліції територіальних відділів і відділень, повідомляє управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області.


159Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: