Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 28 березня, 14:13
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/03/28/na-konkursi-obrano-kerivnikiv-kropivnitskoi-filii-suspilnogo.htm
новини, 28 березня, 14:13

На конкурсі обрано керівника Кропивницької філії Суспільного


25 березня голова правління Зураб Аласанія та члени правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" провели співбесіди з кандидатами, котрі взяли участь у відкритому конкурсі на посади менеджера Кропивницької й продюсера Миколаївської філій компанії - повідомляє suspilne.media/news


За результатами цього конкурсу керівниками регіональних дирекцій Суспільного стали:


  • продюсер "Миколаївської регіональної дирекції" — Рубан Олександр Валерійович,
  • менеджер "Кропивницької регіональної дирекції" — Карпов Костянтин Борисович.

Костянтин Карпов має вищу освіту, спеціальність "Автоматика і телемеханіка".  Розпочав трудову діяльність 1982 року на посаді механіка в обласній державній телерадіокомпанії м. Кіровоград. Потім працював інженером, керівником відділу, заступником генерального директора з технічних питань та розвитку телерадіомережі. Із лютого 2019 року тимчасово виконував обов’язки менеджера філії ПАТ "НСТУ" "Кіровоградська регіональна дирекція".


За час роботи ввів в експлуатацію нове апаратно-студійне обладнання, впровадив цифрові комп’ютерні технології для радіомовлення, працював над розвитком FM-радіомережі та діджитал-платформи філії. Планував і запускав телерадіостудії для програм "Радіомайдан" і "Радіодень", здійснив перехід на новий формат мовлення 16:9.


"У найближчих планах маю  ремонт приміщень філії, створення регіонального музею телебачення й радіо, — розповідає менеджер Кропивницької філії Суспільного Костянтин Карпов, —  планую створити робочу групу з моніторингу діяльності підрозділів філії для покращення рівня показників і критеріїв, що використовуються для оцінювання роботи філії. Для забезпечення якісного  контенту планую переведення всіх складових технологічного обладнання на тракт SDI. Сподіваюся, що мій досвід і згуртована команда дадуть змогу оперативно впроваджувати якісні зміни для збільшення аудиторії й рейтингів Суспільного Кропивниччини".


Загалом під час конкурсного відбору з 1 до 15 березня було одержано 3 заявки:


  • "Кропивницька регіональна дирекція" — 2 кандидати,
  • "Миколаївська регіональна дирекція" — 1 кандидат.


Із новообраними керівниками філій підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть продовжити.


Нагадаємо, уперше в історії компанії керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам.


302Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Sergey28 березня 14:40
0
гамнюк бл, вечный приспособленец бл
Відповісти
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: