Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 березня, 16:10
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/03/22/rjatuvalniki-na-kirovogradschini-provodit-instruktazhi-z-golovami-viborchih-dilnits-schodo-pravil-pozhezhnoi-bezpeki.htm
новини, 22 березня, 16:10

Рятувальники на Кіровоградщині проводить інструктажі з головами виборчих дільниць щодо правил пожежної безпекиІнспекторський склад Управління ДСНС України у Кіровоградській області продовжує здійснювати заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних подій та ситуацій у приміщеннях виборчих дільниць під час виборів Президента України - повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградської області.


Зокрема інспектори перевіряють ступінь усунення виявлених попередніми перевірками недоліків у протипожежному захисті об’єктів. Крім того, усі приміщення, де будуть розміщені виборчі дільниці, забезпечуються пам’ятками щодо дій під час надзвичайних подій чи ситуацій, що розроблена У ДСНС у Кіровоградській області.


А з головами та членами окружних та дільничних виборчих комісій проводяться інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки.


            &ft6   

359Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: