Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 6 грудня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/12/06/predstavniki-vnz-kropivnitskogo-prezentuvali-starshoklasnikam-svoi-spetsialnosti.htm
новини, 6 грудня 2018

Представники ВНЗ Кропивницького презентували старшокласникам свої спеціальності


Вибір професії–чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя, та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже багатьом хочеться не лише мати матеріальний достаток, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Вперше питання вибору майбутньої  професії постає перед школярами - повідомляє Тимур Задорожний, провідний фахівецьз профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.


Щоб допомогти старшокласникам обрати правильний шлях у майбутнє, фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості систематично проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи.


Особливу зацікавленість в учнів викликає презентація навчальних закладів. На таких заходах учні отримують інформацію про навчальні заклади, факультети, умови навчання та спеціальності, за якими проводиться підготовка.


Нещодавно для учнів 11-х класів КЗ «НВО ЗШ I-III ступенів №24 – ЦДЮТ «Оберіг» презентували свої навчальні заклади представники Центральноукраїнського національного технічного університету, ПВНЗ «Кропивницького інституту державного та муніципального управління», Кропивницького медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна, ДНЗ «Кропивницького професійного ліцею побутового обслуговування» та ДВНЗ «Кіровоградського будівельного коледжу».


При проведенні подібних профорієнтаційних заходів звертається увага молодих людей на те, що їх життя залежить від них самих, і якщо при вирішенні питання, куди піти навчатися, вони будуть керуватися об’єктивною інформацією, а не престижністю спеціальності, то робота щоденно приноситиме їм задоволення, дасть можливість реалізовувати професійні здібності та буде запорукою успішного життя.199Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: