Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 листопада 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/11/20/kostjantin-jarinich-stav-pershim-uchasnikom-novogo-proektu-suspilnogo-viborchii-okrug-video-.htm
новини, 20 листопада 2018

Костянтин Яриніч став першим учасником нового проекту Суспільного: Виборчий округ (ВІДЕО)Нещодавно на Суспільному стартував новий проет "Виборчий округ". Головними героями цього проекту стануть народні обранці, депутати Верховної ради України, які представляють громаду Кіровоградщини. 


Тож, разом з ведучою Оленою Франтасовою глядачі будуть аналізувати, як виконують свої обов"язки народні обранці, на що і як впливають, як виконують свої предвиборчі програми, і як підтримують зв"язок з виборцями.


Команда телеканалу спільно з громадянською мережею ОПОРА проаналізує діяльність у Верховній раді, як мажоритарників так і списочників.


Першим гостем програми став народний депутат України по 99 виборчому округу, депутат від міста Кропивницький за виключенням селище Нове, селище Гірниче та мікрорайону Балашівка - Костянтин Яриніч.753Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: