Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 листопада, 15:01
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/11/16/do-80-richchja-kirovogradschini-v-derzhavnomu-arhivi-proveli-naukovo-kraeznavchu-konferentsiju.htm
новини, 16 листопада, 15:01

До 80-річчя Кіровоградщини в Державному архіві провели науково-краєзнавчу конференцію


Науково-краєзнавча конференція "Центральноукраїнський край: історія й особистості", присвячена 80-ій річниці утворення Кіровоградської області, відбулася в Державному архіві області - повідомляє сайт Кіровоградської ОДА.


В її роботі взяли участь викладачі вищих навчальних закладів Кропивницького, співробітники музейних закладів області, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В. О. Сухомлинського, обласного відділення Пошуково-видавничого агентства "Книга Пам’яті України", Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, краєзнавці та вчителі історії.


Відкриваючи конференцію, директор Державного архіву області Олег Бабенко відзначив актуальність обраної тематики та наголосив на значущості обміну думок між фахівцями з питань дослідження історії рідного краю.


Результати досліджень, що були презентовані науковцями та краєзнавцями Кіровоградщини на конференції, будуть розміщені у черговому випуску видання "Між Бугом та Дніпром. Науково-краєзнавчий вісник Центральної України".


У рамках проведення конференції також було представлено добірку архівних документів та матеріалів "У вимірі 8-ми десятиліть". На експозиції презентовано архівні документи, пов’язані з історією області, крізь призму подій новітньої історії України.


147Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: