Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 8 листопада 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/11/08/na-oleksandriiskii-tsukrovii-zavod-pratsevlashtovano-blizko300-bezrobitnih.htm
новини, 8 листопада 2018

На «Олександрійський цукровий завод» працевлаштовано близько300 безробітних


Комплексна співпраця Олександрійського міськрайонного центру зайнятості з місцевими роботодавцями сприяє підвищенню рівня зайнятості населення регіону та укомплектуванню штатів підприємства необхідними працівниками.


ТОВ «Олександрійський цукровий завод» очолює досвідчений керівник Леонід Третяк. Розташоване підприємство у селищі Приютівка Олександрійського району - повідомляє Наталія Фоміна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
.


На сьогодні ТОВ «Олександрійський цукровий завод» входить у п’ятірку кращих заводів України і спеціалізується на випуску цукру-піску із цукрових буряків. Підприємство щороку проводить реконструкції обладнання та удосконалює технологічні процеси, піклується про належні умови для працівників.


Товариство плідно співпрацює з Олександрійським міськрайонним центром зайнятості, зокрема з питань підбору персоналу, підвищення кваліфікації необхідних спеціалістів. Крім того, підприємство є одним з активнихучасників заходів, які організовуються центром зайнятості і спрямовані на інформаційну та консультаційну підтримку, зокрема з питань ринку праці, чинного трудового законодавства та ін.


Безпосередньо на базі ТОВ «Олександрійський цукровий завод» проводиться професійне навчання безробітних, шляхом стажування на робочому місці з подальшим працевлаштуванням. Це забезпечує отримання ґрунтовних знань, з урахуванням специфіки підприємства, підготовку висококваліфікованих спеціалістів і їх подальше працевлаштування. Лише цьогоріч було проведено навчання понад 120 безробітних за професіями лаборант хімічного аналізу, слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, ізолювальник, маляр, електромонтер, транспортувальник шихти та ін.


Упродовж поточного року підприємством подано до центру зайнятості 296 вакансій, з нихукомплектовані –284.


Наразі ТОВ «Олександрійський цукровий завод» працює стабільно, тож і результат від співпраці позитивний.735Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: