Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 серпня, 16:49
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/08/20/na-kirovogradschini-kolishnii-bezrobitnii-vidkriv-vlasnu-spravu.htm
новини, 20 серпня, 16:49

На Кіровоградщині колишній безробітний відкрив власну справу


Система підтримки малого підприємництва, створена Державною службою зайнятості, передбачає активні заходи щодо працевлаштування безробітних шляхом залучення їх до організації підприємницької діяльності з виплатою допомоги по безробіттю одноразово та надає можливість людині, що залишилась без роботи, стати власником бізнесу, можливість втілити в життя свої творчі ідеї, здібності.


Залишившись без роботи пан Сергій звернувся до служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. У зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, чоловік вирішив започаткувати власну справу. Взявши участь у семінарах «Як розпочати свій бізнес?» та «Від бізнес-ідеї до власної справи», пройшов навчання за навчальною програмою «Підприємець-початківець» і успішно захистив бізнес-план «Надання ветеринарних послуг» - повідомляє Алла Красіон, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.


На сьогоднішній день пан Сергій має власну ветеринарну клініку і штат найманих працівників. Надання якісної, своєчасної і високопрофесійної допомоги тваринам у будь-який зручний для клієнтів час, забезпечує постійний прибуток та змогу удосконалювати свої знання та методи сучасного лікування у ветеринарній медицині.


Колишній безробітний вже тривалий період,успішно веде підприємницьку діяльність і цілком задоволений своїм рішенням – працювати на себе. Тож в умовах сучасного ринку праці для багатьох шукачів роботи самозайнятість – це не лише один із реальних шляхів вирішення питання власного працевлаштування, а й шанс розпочати власну справу – справу свого життя та досягти в ній успіху.


фото умовне


109Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: