Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 серпня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/08/17/za-materialami-operativnih-pidrozdiliv-podatkovoi-militsii-kirovogradschini-vneseno-kilka-desjatkiv-kriminalnih-provadzhen.htm
новини, 17 серпня 2018

За матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції Кіровоградщини внесено кілька десятків кримінальних проваджень


У січні-липні 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області внесено 33 кримінальні провадження, з яких 22 відноситься до категорії тяжких та особливо тяжких. Серед них 10 за ст. 212 Кримінального кодексу України (далі – КК України), з яких 7 є тяжкими злочинами та 6 за ст. 204 КК України, з яких 3 є тяжкими злочинами, повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.


До суду направлено 13 кримінальних проваджень, які внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції, у тому числі 2 кримінальних провадження відносно учасників організованих злочинних груп.


Оголошено підозри 23 особам про скоєння злочинів.


В рамках розслідування кримінальних проваджень накладено арешт на майно на загальну суму 25,4 млн гривень.


По закінчених кримінальних провадженнях відшкодовано 5,5 млн грн, які надійшли до бюджету грошовими коштами. 


У серпні 2018 року слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області до суду з обвинувальним актом направлено кримінальне провадження за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.27, ч.2 ст.212 КК України відносно двох жителів Кіровоградщини, які шляхом відображення в бухгалтерському  обліку та податковій звітності товариства операцій з придбання макухи соєвої, які під час документальної перевірки не підтвердилися, умисно ухилились від сплати податку на додану вартість на загальну суму  близько 1 млн. гривень.


717Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: