Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 серпня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/08/14/u-kropivnitskomu-bezrobitni-dbajut-schob-u-zemljakiv-zavzhdi-buv-svizhii-hlib.htm
новини, 14 серпня 2018

У Кропивницькому безробітні дбають, щоб у земляків завжди був свіжий хліб


Результативність діяльності служби зайнятості, яка забезпечує додержання державних гарантій зайнятості та соціального захисту громадян від безробіття, в значній мірі залежить від налагодження ефективної співпраці з роботодавцями.


Позитивним прикладом такої співпраці можна назвати взаємодію Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості та ТОВ «ЯРП», яке спеціалізується на виробництві хліба та хлібобулочних виробів - повідомляє Тетяна Захаренко, заступник начальника відділу взаємодіїз роботодавцями Кіровоградськогоміськрайонного центру зайнятості.


Так, з початку 2018 року підприємство з метою задоволення кадрових потреб на заявлені вакансії було працевлаштовано за направленням центру зайнятості 11 осіб за такими професіями як «укладальник-пакувальник» та «водій автотранспортних засобів».


Безпосередньо на ТОВ «ЯРП» проводиться професійне навчання безробітних шляхом стажування на робочому місці з подальшим працевлаштуванням. Це, в свою чергу,сприяє отриманню й удосконаленню знань, практичних умінь та навичок в межах наявної професійної освіти, з урахуванням специфіки підприємства, підготовку висококваліфікованих спеціалістів і їх подальше працевлаштування. Лише цьогоріч було проведено навчання чотирьох осіб.


Створивши нові робочі місця підприємство скористалося правом на отримання компенсації єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування 3 осіб із числа безробітних. У перспективі на підприємстві передбачається збільшення штатної чисельності працівників, тому ТОВ «ЯРП»,і надалі планує тісно співпрацювати з центром зайнятості щодо підбору кадрів на заявлені вакансії.


Співпраця Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з ТОВ «ЯРП»є обопільно вигідною та має позитивні результати: безробітні матимуть роботу, а мешканціобласті – свіжий хліб на столі.Тож така співпраця триватиме й надалі.509Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: