Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 2 липня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/07/02/ukrainskii-agrarnii-litsei-vidkrivae-klas-u-kirovogradskii-oblasti.htm
новини, 2 липня 2018

Український аграрний ліцей відкриває клас у Кіровоградській області1 вересня Український аграрний ліцей (УАЛ) запустить роботу класу УАЛ в с. Тишківка (Добровеличківський район, Кіровоградська область) - повідомляє agronews.ua


“Нещодавно в нас була зустріч з освітянами та місцевими депутатами в Тишківській сільській раді ОТГ, під час якої ми презентували методологію Українського аграрного ліцею та представили можливість створення ліцейного класу. По завершенню зустрічі ми отримали підтримку з боку депутатів сільської ради щодо пропозиції створення філії (ліцейного класу) на території Тишківської сільської ради ОТГ” , –  зазначає директор ліцею  Олена Ярошинська.


Основна місія УАЛ – формування нової генерації українців. Зрозуміло, це не можливо зробити локально в м. Умань та в певному регіоні, тому створення класу УАЛ – це покроковість у реалізації цієї місії, через втілювання методології ліцею в об’єднаних територіальних громадах, селах та мегаполісах України.


Тишківська ОТГ - це перша громада, з якою ліцей починає співпрацю у цьому напрямі. ОТГ об'єднує 4 села Добровеличківського району Кіровоградської області; територіально - центр України, проте регіон економічно на середньому рівні. Молодь виїздить із сіл, відповідно бракує фахівців загалом, немає кому розвивати і агросектор зокрема.


Методологія ліцею має на меті створення умов для якісної та продуктивної освіти в опорній школі загалом, а у ліцейному класі зокрема, це дасть можливість розкритися та реалізуватися кожному ліцеїсту, а також показати переваги агросектора для реалізації потенціалу молоді, а в подальшому молодь громади зможе розвивати свою ОТГ, змінювати стереотипне мислення  в громаді.


Наступні етапи створення класу УАЛ: відбір педагогів та проектна тренінгова сесія.


1668Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: