Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 червня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/06/22/na-kirovogradschini-vveli-v-diju-pidrozdil-mistsevoi-pozhezhnoi-ohoroni-foto-.htm
новини, 22 червня 2018

На Кіровоградщині ввели в дію підрозділ місцевої пожежної охорони (ФОТО)


Одним із пріоритетних напрямків у справі ефективного захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних подій чи ситуацій є створення нових та модернізація існуючих підрозділів місцевої пожежної охорони. Кіровоградщина останні кілька років успішно втілює в життя проекти реформування ДСНС, важливою частиною яких є всебічне сприяння МПК. Це важливе питання перебуває на особливому контролі начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області полковника служби цивільного захисту Віталія Миронюка. Адже від рівня боєздатності місцевих пожежних команд залежить безпека громадян, які проживають у населених пунктах, віддалених від місць дислокації пожежно-рятувальних частин ДСНС - повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


21 червня відбулось урочисте введення в дію нового підрозділу місцевої пожежної охорони у с. Григорівка Ганнівської ОТГ Новоукраїнського району. Ця подія, без перебільшення, визначна для членів громади, які відтепер у випадку надзвичайної події чи ситуації на їхніх подвір’ях чи у господарствах зможуть розраховувати на допомогу не лише професійних рятувальників, а й місцевих вогнеборців. Зрозуміло, що за будь-яких обставин місцеві пожежні прибудуть до місця події у найкоротші терміни, а час у таких випадках відіграє вирішальну роль.


Відкриттю МПК передувала значна робота, проведена сільською радою, Управлінням ДСНС України в області, Новоукраїнським районним відділом У ДСНС в області та сільськогосподарським підприємством "ім. Ульянова". 

 

Після урочистого перерізання стрічки заступник начальника Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Вадим Янішевський за вагомий особистий внесок у створення підрозділу місцевої пожежної охорони вручив відзнаки Ганнівському сільському голові об’єднаної територіальної громади Віталію Коліснику та директору приватної агрофірми «ім. Ульянова» Олександру Скічку, побажав мешканцям громади якомога менше надзвичайних подій у їх житті та запевнив, що Управління готове й надалі сприяти розвитку місцевих пожежних формувань.


                    

262Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: