Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 травня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/05/22/u-kropivnitskomu-vognebortsi-trenuvalis-na-vognevii-smuzi-psihologichnoi-pidgotovki-foto-.htm
новини, 22 травня 2018

У Кропивницькому вогнеборці тренувались на вогневій смузі психологічної підготовки (ФОТО)Зазвичай робота рятувальників проходить в екстремальних умовах, тому часу на роздуми та вагання немає. Від кожного рішення може залежати чиєсь життя. Готуватись до двобою з вогнем потрібно заздалегідь, під час тренувань, які періодично проходять на вогневій смузі психологічної підготовки Управління ДСНС в області.


Сьогодні, 22 травня, пройшли заняття з особовим складом 1-го Державного пожежно-рятувального загону, аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області, Компаніївського та Бобринецького пожежно-рятувальних підрозділів - повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


Усі тренувальні вправи рятувальники виконували у спеціальних тепловідбивних костюмах, які здатні витримувати високе температурне навантаження. Тримати усі свої емоції під контролем необхідно навчитись саме під час таких тренувальних занять, коли небезпека лише умовна. Під час занять на смузі імітуються місця та впливові фактори пожежі, створюються труднощі та перешкоди, вводяться елементи несподіванки та дефіциту часу. Саме за таких обставин вогнеборці працюють на реальних пожежах.  Досвідчені рятувальники вважають, що заняття на вогневій смузі корисні не лише для початківців – вони допомагають підвищувати свій професійний рівень усім працівникам Служби порятунку.


                       

365Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: