Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 травня, 15:14
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/05/17/robotodavtsi-kirovogradschini-potrebujut-bilshe-40-elektrogazozvarnikiv.htm
новини, 17 травня, 15:14

Роботодавці Кіровоградщини потребують більше 40 електрогазозварників


Сьогодні роботодавці області потребують більше40 працівників за професією «електрогазозварник». Серед районів, де найбільше потрібні ці фахівці –Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кіровоградський,  Маловисківський, Олександрiйський та Онуфріївський.


Професія електрогазозварника входить до п’ятірки професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й недивно, адже потреба у таких робітниках постійна і має тенденцію до зростання. Її представники знаходять роботу в будівельних організаціях, на фабриках і заводах, у авторемонтних майстернях та станціях технічного обслуговування тощо


Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію електрогазозварника. Професію електрогазозварника можна набути як в навчальних закладах області, так і  на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.


З 21 травня поточного року в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за професією «електрогазозварник». Навчання триватиме 5,5 місяців.


Якщо вас зацікавила інформація,за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості.


301Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: