Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 квітня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/04/17/smolino-trete-zasidannja-robochoi-grupi.htm
новини, 17 квітня 2018

Смоліно: ​Третє засідання робочої групи

Днями відбулося вже третє засідання робочої групи із розробки стратегії розвитку Смолінської об’єднаної територіальної громади.

- Під час засідання ми разом доопрацювали операційні цілі та завдання до них, а також почали процес обговорення та відбору проектів майбутньої стратегії, - розповідає Денис Абрамов, радник з регіонального розвитку Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування.

За його словами, поки що технічні завдання на проекти подані лише на половину завдань, однак робоча група планує активізуватися та прискоритись, адже процес розробки добігає кінця.

Нагадаємо, що Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування постійно надає інформаційну та консультативну допомогу органам місцевого самоврядування і об’єднаним територіальним громадам на Кіровоградщині з питань втілення реформи децентралізації, створення проектів регіонального розвитку, місцевих фінансів та комунікацій. Якщо представникам ініціативних груп потрібні коментарі, консультації чи навчання (а все це – безкоштовно!) від Центру розвитку місцевого самоврядування, телефонуйте будь ласка за номерами: (0522) 32-02-86 або 095-356-35-98 (щодня у будні з 9.00 до 18.00).


361Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: