Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 січня, 14:33
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/01/12/pislja-areshtu-zemelnoi-diljanki-meshkanets-kirovogradschini-splativ-ponad-80-tis-grn-alimentiv.htm
новини, 12 січня, 14:33

Після арешту земельної ділянки мешканець Кіровоградщини сплатив понад 80 тис грн аліментів


Мешканець Маловисківського району сплатив багаторічну заборгованість із аліментів на утримання сина після арешту земельної ділянки, яка знаходилась у його власності.


Згідно даних виконавчого документа, чоловік ухилявся від сплати аліментів, починаючи з 2008 року. Загальна сума заборгованості складала більше 80 тисяч гривень.


«Незважаючи на те, що зміни до вітчизняного законодавства щодо посилення відповідальності злісних неплатників аліментів ще не вступили в силу, органи державної виконавчої служби Кіровоградщини продовжують невпинно боротися з особами, які ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків. У ході здійснення виконавчого провадження, не виявивши доходів, за рахунок яких можна було б ліквідувати борг, державні виконавці звернули стягнення на земельну ділянку неплатника. З метою уникнення відчуження майна чоловік сплатив заборгованість у розмірі 83 727,50 гривень. Саме тому хочу закликати всіх боржників вчасно сплачувати борги, щоб не залишитися без власного майна», – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.


Загалом на Кіровоградщині впродовж 2017 року було описано 85 земельних ділянок, із яких 21 було примусово реалізовано на суму в 836 271 гривню.


526Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: