Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 листопада 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/11/23/-ministr-lnr-tretii-polk-spetsnazu-mig-zaiti-u-lugansk-voseni-minulogo-roku.htm
новини, 23 листопада 2017

«Міністр» ЛНР: третій полк спецназу міг зайти у Луганськ восени минулого року


Ігор Корнет, який називає себе "міністром внутрішніх справ ЛНР", заявив, що восени 2016 року окуповану частину Луганщини ледь не повернули до складу України.Увечері 22 листопада відсторонений Ігорем Плотницьким Корнет виступив перед "начальниками відомства", відеосюжет викладено на Youtube-каналі "МВС ЛНР".Щодо нинішньої ситуації він сказав: "Обстановка складалася непроста, затримання перші проведено... Слава Богу, без крові вийшло". "Свідчення люди дають - повідомляє "Українська правда". 


Свідчення саме і про фальсифікації, починаючи з 2016 року, і про фальсифікації "псевдоперевороту", – сказав Корнет. Він запевнив, що винні понесуть покарання за смерть Геннадія Ципкалова, який помер "через цю фальсифікацію".


"Але ми не прогавили удар у спину цього разу. За малим не вийшло повернутися назад, у "неньку". Справді, за малим. Буквально два тижні", – заявив Корнет.


За його словами, в разі "успіху зусиль українських агентів із відсторонення керівництва МВС ЛНР", на підконтрольну бойовикам "ЛНР" територію був готовий зайти 3-й полк спецназу української розвідки. "У нас все вийшло", – сказав Корнет. 


Він також заявив, що справи, відкриті в останні тижні проти деяких співробітників т.зв. "МВС ЛНР" – надумані.


900Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: